Bollebygds kommun

Bollebygds kommun; Par/Kedje/Radhus

Parhus, kedjehus och radhus till salu - Bollebygds kommun

Sortera på

4 bostäder till salu


Igår

4 rum radhus på Krokdalsvägen 108 Krokdal, Bollebygds kommun - bild 1
4 rum radhus på Krokdalsvägen 108 Krokdal, Bollebygds kommun - bild 2
4 rum radhus på Krokdalsvägen 108 Krokdal, Bollebygds kommun - bild 3
4 rum radhus på Krokdalsvägen 108 Krokdal, Bollebygds kommun - bild 4
4 rum radhus på Krokdalsvägen 108 Krokdal, Bollebygds kommun - bild 5
Mån 10 aug kl 17:00

Krokdalsvägen 108

Radhus
Krokdal, Bollebygds kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 690 000 kr
100 m²
4 rum
149 m² tomt

Välkommen till Krokdalsvägen 108 - ett radhus i områdets mest eftertraktade läge. I denna omtyckta och lugna radhuslänga är det sällan bostäder byter ägare, vilket gör detta till ett unikt tillfälle för dig som söker ett tryggt, välskött och bekvämt boende. Bostaden har genomgått flera större renoveringar, utförda av fackmän, vilket ger ett modernt och bekymmersfritt boende. Bland annat har…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

21 dagar

4 rum radhus på Eriksdalsvägen 14C Olsfors, Bollebygds kommun - bild 1
4 rum radhus på Eriksdalsvägen 14C Olsfors, Bollebygds kommun - bild 2
4 rum radhus på Eriksdalsvägen 14C Olsfors, Bollebygds kommun - bild 3
4 rum radhus på Eriksdalsvägen 14C Olsfors, Bollebygds kommun - bild 4
4 rum radhus på Eriksdalsvägen 14C Olsfors, Bollebygds kommun - bild 5
Mån 3 aug kl 17:30

Eriksdalsvägen 14C

Radhus
Olsfors, Bollebygds kommun
Laurentiuz Fastighetsförmedling
1 395 000 kr
85 + 34 m²
4 rum
234 m² tomt

Välkommen till ett radhus fyllt av möjligheter – ett hem för dig som önskar skapa något helt eget. Här finns chansen att förvandla en bostad med goda förutsättningar till ett personligt och trivsamt hem, anpassat efter just din stil och dina behov. Bostaden är i behov av en uppfräschning vilket ger dig en unik möjlighet att förädla bostaden och samtidigt skapa ett långsiktigt värde. …

Premium
Uteplats
Laurentiuz Fastighetsförmedling
Laurentiuz Fastighetsförmedling

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

Juni 2026

4 rum radhus på Kråkvägen 8 Bollebygd - Centrum, Bollebygds kommun - bild 1
4 rum radhus på Kråkvägen 8 Bollebygd - Centrum, Bollebygds kommun - bild 2
4 rum radhus på Kråkvägen 8 Bollebygd - Centrum, Bollebygds kommun - bild 3
4 rum radhus på Kråkvägen 8 Bollebygd - Centrum, Bollebygds kommun - bild 4
4 rum radhus på Kråkvägen 8 Bollebygd - Centrum, Bollebygds kommun - bild 5
Imorgon kl 14:30

Kråkvägen 8

Radhus
Bollebygd - Centrum, Bollebygds kommun
Bjurfors Borås
3 500 000 kr
104 + 11 m²
4 rum
381 m² tomt

Välkomna till detta trivsamma och välplanerade parhus i två plan om 104 kvm boarea och 11 kvm biarea, beläget i ett lugnt och familjevänligt område. Här erbjuds ett hem med genomtänkt planlösning, fina sociala ytor och flera härliga uteplatser som gör det enkelt att njuta av både vardag och lediga stunder. Via entrén välkomnas ni in i en central hall som leder vidare till bostadens sociala…

Premium
Bjurfors Borås
Bjurfors Borås

April 2026

Olsfors, Bollebygds kommun

Skogsdalsvägen 5

Radhus
Olsfors, Bollebygds kommun
Fastighetsbyrån Bollebygd
2 250 000 kr
127 m²
5 rum
426 m² tomt
Fastighetsbyrån Bollebygd
Fastighetsbyrån Bollebygd

Visar alla 4

Matchar nästan din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet